Nasze hotele

PUHIT Kraków Sp. z o.o. dysponuje czterema obiektami hotelarskimi. Nasze hotele umiejscowione są w Nowej Hucie oraz w Zakopanem.
Hotel Grand Felix
Hotel Grand Felix położony w spokojnej części Nowej Huty z dogodnym dojazdem do Tauron Areny Kraków i centrum Krakowa. Oferuje 51 pokoi. Wszystkie pokoje są wyposażone w TV typu led, bezprzewodowy darmowy Internet.
Hotel Felix
Przestronny dwugwiazdkowy Hotel Felix położony w spokojnej części Nowej Huty z dogodnym dojazdem do Tauron Areny Kraków i centrum Krakowa. Oferuje swoim gościom pokoje 1, 2 lub 3 osobowe oraz pokoje typu studio od 4 do 6 miejsc.
NH Hostel
NH Hostel znajduje się w spokojnej części historycznej dzielnicy Krakowa – Nowa Huta. Jest doskonale skomunikowany z historycznym centrum Krakowa. Dzięki czemu można się dostać do samego serca Krakowa w około 20 minut. W obiekcie znajdują się trzy kategorie pokoi. Pokoje z łazienkami, 1 lub 2 osobowe pokoje bez łazienek oraz pokoje wieloosobowe, w których między innymi znajdują się łóżka piętrowe, zamykane szafki osobiste, wieszaki na odzież.
Hotel Boruta
Hotel  Boruta położony jest w centrum Zakopanego, zaledwie 10 min spacerem od Krupówek. Architektura obiektu ściśle koresponduje z tradycjami górskiej zabudowy, przy czym wnętrze zaskakuje nowoczesnością. Wszystko to stwarza niepowtarzalny klimat oraz idealne warunki do wypoczynku przez cały rok.
W naszych obiektach honorujemy Kartę Dużej Rodziny
Karta Dużej Rodziny
Życzymy udanego pobytu
Obsługa naszych hoteli zadba o Państwa pobyt. W naszych obiektach utrzymujemy wysokie standardy, co mamy nadzieję – przełoży się na Państwa dobre wrażenia.